Аудандық(аумақтық) сайлау комиссиясының, Теректі аудандық мәслихатының депутаттарын сайлау жөніндегі округтік сайлау комиссияларының, участкелік сайлау комиссияларының құрамдары, шекараларын көрсете отырып сайлау комиссиялардың тізімі

Теректі аудандық(аумақтық) сайлау комиссиясы

Федоровка ауылы, Юбилейная к-сі, 18, аудандық мәдениет үйінің ғимараты

Кушнер Виталий Викторович, Мустивко Виктория Искалиевна, Сарсенова Гульмира Бауржановна, Досмаков Ержан Нуржанович, Сайтмухаев Улан Жанботаевич, Кенжегулов Булат Мухитович, Жубатов Маулет Утемисович

Теректі аудандық мәслихатының депутаттарын сайлау жөніндегі округтік сайлау комиссиясы №2 сайлау округі

Ақсуат ауылы, Центральная к-сі, 20,  ауылдық клуб ғимараты

Ақсуат селолық округінің Ақсуат а., Колузанов бөлімшесі, Пойма а., Магистральный а.; Новопавлов селолық округінің Новопавлов а. шекараларында

Серік Балзия Жалғасқызы, Ескалиев Аимбек Карабаевич, Курманов Ержан Жасланович, Габдушева Аягоз Казбековна, Бижанов Сырым Жаскайратович, Саматова Моншак Габдуловна, Есеналин Жандос Габиденович

Теректі аудандық мәслихатының депутаттарын сайлау жөніндегі округтік сайлау комиссиясы №5 сайлау округі

Подстепный ауылы, Школьная к-сі,№1, ЖОББМ №1

Подстепный селолық округінің Подстепный ауылының оңтүстік жағының: Школьная көшесі (1-68 тұрғын үйлер), Набережная көшесі (1-55 тұрғын үйлер), Пугачев көшесі (1-27 тұрғын үйлер), Целинная көшесі (1-68 тұрғын үйлер), Упорная (1-27 тұрғын үйлер), Кошевой көшесі (1-14 тұрғын үйлер), Животновод көшесі (1-12 тұрғын үйлер), Фрунзе көшесі (1-47 тұрғын үйлер), Гагарин көшесі (1-47 тұрғын үйлер), Садовая көшесі (1-25 тұрғын үйлер), Ленин көшесі (1-62 тұрғын үйлер), Чапаев көшесі (1-23 тұрғын үйлер), Маметова көшесі (1-13 тұрғын үйлер), Юбиленая көшесі (1-16 тұрғын үйлер), Уральская көшесі (11-15 тұрғын үйлер), Рабочая көшесі (1-8 тұрғын үйлер), Советская көшесі (1-63 тұрғын үйлер) шекарасында

Агниязова Сауле Сакиповна, Насипова Жанылсын Султановна, Алдабергенов Жолай Насипулович, Курмалаев Талгат Сагингалиевич, Хасанова Динара Сагингалиевна, Мацкевич Оксана Иринеушевна, Хамзина Жұмагүл Қуанышбайқызы

№352 сайлау участкесінің участкелік сайлау комиссиясы

Ақсуат ауылы, Центральная көшесі 20, ауылдық клуб ғимараты

Кубаев Сержан Танкашевич, Курманов Медеу Хайрушевич, Мусина Азета Ермеккалиевна, Багбасов Таргын Жуматаевич, Кусанов Бахтияр Даулетович, Колякова Светлана Сансызбаевна, Байдукешев Арман Жусыпович

№353 сайлау участкесінің участкелік сайлау комиссиясы

Пойма ауылы, Маметова М. көшесі 14, «Теректі ауданының білім беру бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Пойма бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Мамбеталиева Шолпан Есенкелдиевна, Искаков Малик, Мухамбетова Кызбеке Гайсиевна, Бабенова Кымбат, Кубаев Нурлан Танкашевич, Буранова Сапура Сарсеновна, Уразахова Ляззат Байбулатовна

№354 сайлау участкесінің участкелік сайлау комиссиясы

Магистральный ауылы, «Магистрал орта жалпы білім беретін мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Кубашева Гулимжан Мутигуллиевна, Ихласов Жанат Амирханович, Федорук Татьяна Николаевна, Дуйсенгалиева Алтынай Темирбулатовна, Жакупова Аида Мухамбетьяровна, Кушубаева Жанар Бахитжановна, Сайгакова Ольга Ивановна

№355 сайлау участкесінің участкелік сайлау комиссиясы

Новопавлов ауылы, ауылдық клуб ғимараты

Мухамбедьяров Арман Кенжегалиевич, Жангалиев Арсен Гарифуллинович, Байсакалов Болатбек Изтурганович, Кабдрахманов Есболат Ситкалиевич, Амангазиев Айдынбек Аманжолович, Мулдагалиева Злиха Бахитовна, Ердаулетов Болатбек Ердаулетович

№367 сайлау участкесінің участкелік сайлау комиссиясы

Подстепное ауылы, Школьная көшесі 1, «Подстепный №1 жалпы орта білім беретін мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Малаева Алия Булатовна, Алдабергенова Эльмира Жолаевна, Игазиева Сауле Махамбетовна, Гумаров Амантай Кадыржанович, Кабиев Асхат Маратович, Лукпанова Урнай Куспановна, Дусенова Зауре Ачибаевна

 

 

 

Аудандық (аумақтық) сайлау комиссиясы